Kurumsal

Bir başarı yolculuğu

Şeref Çadır 2005 yılında Antalya bölgesinde, Tente, Şemsiye, Alan Gölgeleme, Şezlong Minderi, Çadır ve Şantiye çadırı ürünlerinin imaatı satışı ve montajı konuları üzerine kuruldu.

Kısa sürede bölge pazarındaki açığını kapatarak uusal bir firma halina gelip tüm Türkiye'yi kaliteli ürün ve hızlı servis anlayışı ile tanıştırmış, Türkiye'de konusunda akla gelen ilk firma olmayı başarmıştır. Şeref Çadır kısa sürede tamamladığı yüzlerce seçkin projenin yanında sürekli kendini eğiten, geliştiren, sektöründe yenilikçi ve sürekli ilklere imza atan firma olmayı başarmış olup artık kendi ile yarışır bir konuma gelmiştir. Her an kendin yenileyerek teknolojik gelişmelere uyum sağlamış, kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana sermayesini %10.000 arttırması sektöründe kalıplaşmış anlayışları yıkıp yenilikçiliğim gücünü tim piyasaya kabul ettirdiğinin en somut göstergesidir. son teknoloji ile üretilen..
  • TUV GS
  • ISO 9001
  • CE

belgeli branda ve tente sistemleri kullanarak estetik ve kaliteli çözümleri sunmaya devam etmektedir. 

Şeref Çadır olarak sizlerden aldığımız güçle hızlı yükselişimizi sürdürüp, evrensel bir firma olma yolunda hep beraber yürümeyi sürdüreceğiz.